Tatil yapmak isteyen aileler, yalnız başına olanlar için rahat, konforlu 1+0 stüdyo dairelerimiz mevcuttur. Beylikdüzü günlük kiralık daire olarak bizi tercih eden misafirlerimize kiralık evlerimizle rahat, konforlu, hijyeni ön plana alarak konaklama imkanı veriyoruz. 1 odalı tuvalet banyolu dairelerimiz içinde bir evde aradığınız her şeyin bulunduğu aksesuarlar, makineler ile ger türlü ihtiyacınızı karşılayacaksınız. Lüks dairelerimizi bizimle iletişime geçerek, sitemizi inceleyerek örnek dairelere bakarak karar verebilir bu deneyimi, konforu yaşayabilirsiniz. Siz kalmak istediğiniz ev tipini ve kişi sayısını belirtiyorsunuz, size sunduğumuz önerilerden en uygun olanı seçip rahat, konforlu, temiz odalarımızda konaklayacaksınız. Beylikdüzü günlük kiralık 1+0 stüdyo daire sitemizi ziyaret ederek günlük kiralık evlerimizden size uygun olanları seçebilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

beylikdüzü günlük kiralık daire
beylikdüzü günlük kiralık daire
Beylikdüzü günlük kiralık 1+0 stüdyo daire, yalnız başına ya da eşli olarak, balayı konseptinde tatil yapacaklar için konaklama imkanı vermektedir. Günlük kiralık evlerimizde kalarak şehrin gürültüsünden uzak kalmak, yalnız başına ya da eşli olarak tatil yapmak isteyenler için temiz, rahat, konforlu apart evlerimiz mevcuttur. Gün sayısına, kişi sayısına ve kişisel kriterlere göre uygun 1+0 stüdyo dairelerimizi sitemizden inceleyip kalacağınız daireye karar verebilirsiniz. Dairelerimizde ücretsiz internet, 24 saat sıcak su, klima, kombi, plazma tv, uydu yayınları, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, set üstü fırın, kullanımlık şampuan ve sabun, havlu takımı, yedek havlu ve nevresim takımı, kişisel bakım ürünleri, ütü ve ütü masası, yemek takımı, tüm mutfak eşyaları, elektrikli süpürge, çay, kahve, şeker, su ısıtıcısı, tüm temizlik eşyaları gibi bir evde bulunan her türlü ev eşyalarını hizmetinize sunmaktayız. Dairelerimiz misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Misafirimiz olan herkese evinde olduğu rahatlığı sunmak için çaba sarf etmekteyiz. Lüks ve donanımlı evlerimizle sizi gunlukkiralikevbeylikduzu.com sitemizi incelemeye size uygun dairelerimizi tercih etmeye davet ediyoruz.

Dairelerimizde temizliğe çok önem vermekteyiz. Girdiğiniz daire siz gelmeden temizlenip size öyle teslim edilmektedir. Beylikdüzü günlük kiralık 1+0 stüdyo daireler olarak misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için, en kaliteli hizmeti sunmak için her zaman iletişim halinde olmaktayız. Bizimle iletişime geçerek daireler hakkında fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlarla konaklama imkanı verip müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak hizmetimize devam ediyoruz. Sizlere örnek dairelerimizi incelemeye sitemize davet ediyoruz.

Tags

Leave a comment