Beylikdüzü Günlük Kiralık 1+0 Stüdyo Daireler

Beylikdüzü Günlük Kiralık 1+0 Stüdyo Daireler
Her gün dünya üzerindeki binlerce insanın akın ettiği dünya güzeli İstanbul, gün geçtikçe daha fazla insan çekmeyi başarıyor. İstanbul’un tarihinden veya istihdamından faydalanmaya çalışan insanlar İstanbul’daki ziyaretlerinin hep daha iyi olmasını isterler, Beylikdüzü günlük kiralık evler olarak eğer yolunuz bir şekilde İstanbul’a düşerse bizim rahat, lüks ve temiz evlerimizde evinizde, olduğunuzu hissederek günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Evlerimizde konaklayabileceğiniz stüdyo daireler ve ailece konaklayabileceğiniz geniş dairelerimiz ilginize sunulmuştur. İstanbul gibi kalabalık, güzel ve bir o kadar da güvensiz olan şehrimizde, temiz ve güvenli mekânın adresiyiz.

Günlük kiralık dairelerimizin tamamı geniş ve kullanışlı olarak tasarlanmış olup, insanların evlerindeki ihtiyaçları düşünülerek donatılmıştır. Evlerimiz misafirleri evlerinde hissettirmek amacıyla bir evde olabilecek her şey konulmuş olup ekstra bir ihtiyacınız eksik bırakılmamıştır. Evlerimizdeki hizmetler dahilinde olan Wİ-Fİ hizmetimiz hızlı ve sınırsız bulunmaktadır, bu sayede yaşadığımız internet çağından geride kalmayıp içerikleri takip edebileceksiniz. Hizmetler dahilinde olan uydu kanallarının tamamını içeren plazma TV gibi hizmetler de bulunmaktadır.

Dairelerimizde bulunan 24 saat sıcak su hizmeti ile günün yorgunluğunu her an atabilirsiniz, sizlere özel tertemiz havlu, tek kullanımlık her misafirimize özel şampuan, tek kullanımlık sabunlar, saç kurutma makinesi ve her müşteriye özel olarak hazırlanan nevresimler sayesinde tertemiz bir duş alıp uykunun tadını çıkarabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde odanızın sıcaklığını ayarlayabileceğiniz kombi, sıcak günlerde ise odanızı serinletebileceğiniz klimamız dairelerde kullanımınıza sunulmuştur.

Tüm beyaz eşyaların bulunduğu günlük kiralık dairelerimizde konaklarken isteğinize göre yemeklerinizi dışarda yiyebiliyor olmanıza karşın, dairelerimizin mutfağında kendi damak zevkinize göre yemekler pişirebilir, mutfağımızda bulunan tabak çatal ve tencere gibi tüm ürünleri kullanabilirsiniz. Mutfağımızda kendi içeceğinizi hazırlayabileceğiniz kettle sayesinde yine mutfağımızda bulunan çay, kahve ve şekeri kullanarak içeceğinizi hazırlayabilirsiniz. Dışarıdan aldığınız yiyecek ve içecekleri bulundurabileceğiniz buz dolabımızda soğuk içeceklerinizi soğuk tutabilir isteğinize göre tüketebilirsiniz.

Dairemizde kalacağınız günlerde temizlik malzemesine ihtiyaç duyabileceğiniz için ve kendiniz temizleyebilmeniz için her türlü temizlik malzemesi bulunmaktadır, bu sayede kendi eviniz gibi temiz bir dairede kalabilirsiniz.
gunlukkiralikevbeylikduzu.com internet adresimizde iletişim bilgileri ve adresimizi bulabilirsiniz, önceden rezervasyonunuzu yaptırıp gönül rahatlığıyla günlük kiralık evlerimizde konaklayabilirsiniz.

Leave a comment