Beylikdüzü’nde Konaklamak İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Beylikdüzü’nde Konaklamak İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?
İstanbul gibi büyük bir şehirde konaklamak için birçok seçenek mevcut olsa da konaklama için yer arayanların sayısı da epey fazladır. Konaklama süreleri de haftalık, günlük, aylık olmak üzere değişebiliyor. Konaklama için de merkezi ve konforlu bir yer arayanlar için. 1+0 stüdyo daireler en çok tercih edilenlerden bir tanesi oluyor. Diğer seçeneklere nazaran daha geniş ve konforlu olmasından ötürü konaklamacılar için fazlaca cazip bir seçenek haline gelen 1+0 stüdyo daireler Beylikdüzü’nün merkezi konumunda sizleri bekliyor. İstanbul’da günlük 1+0 stüdyo daire tutmak isteyenler için cazip bir hale gelen dairelerimiz daireler içindeki konforu çok önemsiyor. Bu anlayışımızı ücretsiz kablosuz internet erişimi (wi-fi), plazma TV, klima, kişisel bakım ürünleri ve sıfır eşyalarımızla kanıtlamaktayız. Ayrıca çay ve kahvelerinizi yapabileceğiniz su ısıtıcısı, kıyafetlerinizi gönül rahatlığıyla koyabileceğiz temizliği yapılan dolaplarımız size tam bir ev konforu sağlayacaktır.

1+0 Stüdyo Dairelerimizin Ayrıcalıkları

Günlük kiralık 1+0 stüdyo dairelerimiz ile birlikte siz değerli misafirlerimizi otellerin yabancı havasından kurtarıp ev konforunu ve rahatlığını üst düzeyde sağlıyoruz.
Beylikdüzü’nün merkezi konumunda bulunmasıyla da birlikte sizlere eşsiz bir konaklama deneyimi yaşatıyoruz. Eşyalarımızın sıfır olması ve dizayn şekli ile daha da samimi ve sıcak gelecek 1+0 stüdyo dairelerimizin merkezi konumu tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için etrafında restaurantlar, marketler ve benzeri işyerlerini bulundurmaktadır.

Siz değerli misafirlemiz için en önemli noktanın konaklanacak dairenin hijyeni ve güvenliği olduğunu biliyoruz. Sizlere daha iyi bir 1+0 stüdyo daire deneyimi yaşatmak için çeşitli temizlik malzemelerimizle maksimum hijyeni sağlamak amacıyla odalarınızı temizliyoruz. Bütün bu beklentilerinizi Beylikdüzü’nün merkezinde bulunan huzurlu, temiz, konforlu ve güvenli günlük kiralık 1+0 stüdyo dairelerimiz ile karşılamaktayız.

Nasıl Kiralayabilirsiniz?

İstanbulda konaklamak amaçlı birçok seçenek bulunmaktadır. Günlük kiralık 1+0 stüdyo dairelerimiz 2 kişilik kapasiteye sahiptir. Kiralamak için telefonla, internet sitemizden veya ofisimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen kiralayacağınız dairelerin özelliklerini ve imkanlarını konaklayacağınız kişi sayısına göre ayarlayınız. Gönül rahatlığı ile konaklayabileceğiniz 1+0 stüdyo dairelerimiz bir telefon uzağınızda sizi bekliyor.

Leave a comment